Corpicorn wchodzi w Nowy Rok 2017

Wraz z Nowym Rokiem wiele się zmienia w mojej firmie. Przede wszystkim, jak można zobaczyć gołym okiem, powstała nowa strona firmowa. Jej twórcą jest Andrzej Kowalczyk, który spisał się doskonale i spełnił niemal wszystkie moje prośby (no może z wyjątkiem tych, które po przemyśleniu okazały się nietrafionymi pomysłami).

 

Jednak nowa strona to tylko początek zmian. Kolejną są nowe usługi, które pojawiają się w ofercie. Od teraz można zamawiać nie tylko teksty ale również obsługę kont firmowych znajdujących się w mediach społecznościowych oraz prowadzenie content marketingu, który obejmuje usługi takie jak blog firmowy czy biuro prasowe.

Od dziś mamy też oficjalny profil firmowy na FB https://www.facebook.com/Corpicorn/, na którym będą pojawiały się nowinki firmowe. Zachęcam do polubienia go, odwiedzania i komentowania.

Choć ten wpis nie jest zbyt długi, to z pewnością zawiera sporą dawkę informacji o tym, z czym zaczynamy Nowy, 2017 Rok. Mam nadzieję, że będzie on pomyślny zarówno dla mnie, mojej firmy jak i dla wszystkich moich klientów obecnych, dawnych i oczywiście przyszłych :).

Szczęśliwego Nowego Roku!

Posted in Własna firma and tagged , , .