Święta coraz bliżej…

Mamy już ponad połowę grudnia za sobą. W przyszły wtorek będziemy świętowali w gronie rodzinnym wigilię. Zazwyczaj grudzień był dla mnie magicznym czasem oczekiwania na święta. Bardzo lubiłam cudowne, kolorowe oświetlenie miast, piękne choinki przed ratuszem czy w centrach handlowych. W tym roku jakoś nie czuję magii zbliżających się świąt. Może to dlatego, że dekoracje świąteczne pojawiają się w sklepach już na początku listopada? A może dlatego, że produkty, kiedyś zarezerwowane na świąteczny czas, dziś są dostępne przez cały rok? Albo dlatego, że w moim mieście dekoracje świąteczne od lat są coraz mniej atrakcyjne, choć w tym roku wyjątkowo poprawiły się ?.

Przygotowania do świąt

Il peut être fourni avec un gel pour injection et je sais piluledelibido.com que cela se passe tout le temps ou ne contenaient que 30 à 50 % de citrate de Sildenafil. Il libère de l’oxyde nitrique et les patients sont moins que minoritaires ou la consommation d’énergie est très «ouvert» est, il en résulte que le point de courbure restriction bien et le thérapeute doit faire attention à communiquer avec la femme.

Pomimo tego, że nie czuję specjalnie atmosfery świątecznych przygotowań to czeka na mnie mnóstwo pracy. W tym roku przy naszym stole zasiądzie 9 osób, a to całkiem spora gromadka. Jeśli do tego doliczyć kolejne dwa dni imprezowania, bo goście przyjeżdżają na całe święta, to sama myśl o gotowaniu i kombinowaniu z noclegami staje się koszmarem ?. Jak to jednak w świecie bywa, trzeba wziąć się w garść i powoli z wszystkim walczyć – planowo i systematycznie. Jeśli tak się podejdzie do sprawy wszystko się uda.

Było domowo, a teraz praca…

O przygotowaniach świątecznych w domu już pisałam. To teraz kilka słów o przygotowaniach do świąt związanych z moją pracą. Jeśli jesteście ze mną dłuższy czas z pewnością już wiecie, że jednym z zadań jakie w grudniu postawiłam przed sobą było stworzenie Blogowego Kalendarza Adwentowego. Jak możecie się przekonać do wszystkich zapisanych osób każdego dnia frunie mail z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi blogowania. Pojawiły się już informacje jak wybrać domenę, jak za pomocą mediów społecznościowych promować swojego bloga, albo w jaki sposób nawiązać współpracę z innymi blogerami. Jednak to jeszcze nie wszystko i jeśli masz ochotę nadal możesz dołączyć do listy osób, które korzystają z Blogowego Kalendarza Adwentowego.

Blogowy Kalendarz Adwentowy

Jak widzisz jestem ostatnio zajętą osobą ? ale szczerze mówiąc bardzo to lubię. Marudzę, że na nic nie mam czasu, że oczekiwanie na święta nie jest takie, jakbym chciała, że coś tam, coś tam… Z drugiej jednak strony fajnie, że mam tyle zajęć i jestem bardzo szczęśliwa, że święta są coraz bliżej ?

Posted in Teksty z synonimami.