O mnie

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Pytlińska.

Literki fascynowały mnie od dzieciństwa. Pierwsze próby czytania miałam za sobą już w zerówce. Potem wszystko szło już z górki. Setki przeczytanych książek i bibliotekarki, które nie wiedziały, co jeszcze mogą mi polecić.
Potem przyszedł czas na pisanie. Na początku wypracowania w szkole, potem kronika klasowa i gazetka szkolna. Ale to dopiero początki. Z czasem teksty mojego autorstwa zaczęły pojawiać się w różnych czasopismach.
W 2010 roku rozpoczęłam swoją zawodową karierę copywriterską. Teksty, które pisałam zaczęły pojawiać się na wielu tematycznych stronach internetowych. Wtedy też uznałam, że to wprost idealny zawód dla mnie.

W 2012 roku po niemal dwuletnim stażu copywriterskim postanowiłam założyć firmę. W ten sposób powstał CORPICORN. Dziś uważam, że to był doskonały pomysł, ponieważ robię to, co naprawdę lubię. Dzięki temu, że praca sprawia mi przyjemność również klienci są zadowoleni z jej efektów.
Teraz przyszedł czas na to, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd pomysł na prowadzenie bloga. Jeśli interesuje Cię praca copywritera zapraszam do czytania. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele ciekawych informacji i porad, które przydadzą Ci się w Twojej karierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.