Portfolio

Każdy autor powinien mieć się czym pochwalić, zatem ja również pragnę przedstawić niewielką część tekstów mojego autorstwa.

Na początek zapraszam do zapoznania się z tekstami na portalu dla rodziców Dzidziusiowo.pl, gdzie posiadam swój profil autora:

Agnieszka Pytlińska

Zachęcam również do poznania tekstów, które ukazały się w sieci poza profilem autorskim:

Artykuły różnotematyczne

Każdy szanujący użytkownika portal internetowy powinien zawierać treści na odpowiednio wysokim poziomie. Jeśli jesteś właścicielem witryny i zależy Ci na dużej ilości odwiedzających, powinieneś zadbać o dobrej jakości merytoryczne teksty. Zgłoś się do mnie, a otrzymasz artykuły doskonałej jakości w przystępnej cenie.
Przykłady tekstów

Recenzje

Prowadzenie strony zajmującej się tematyką specjalistyczna wymaga bardzo często recenzji wybranego produktu. Najlepiej jeśli taki opis wykonuje osoba znająca przedmiot, o którym mówi, ale przy tym potrafiąca ciekawie wszystko opisać. Jednym z miejsc, gdzie nie obędzie się bez ciekawych recenzji są strony zajmujące się kultura i sztuką. Jeśli potrzebujesz ciekawych i niebanalnych recenzji, chętnie Ci ich dostarczę.
Przykładowe teksty

Blogi tematyczne

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się blogi tematyczne. Prowadząc taki blog można podzielić się swoimi przemyśleniami i wiedzą. Warto jednak wiedzieć, że blog może być doskonałą reklamą firmy lub produktu. Jeśli chciałbyś spróbować siły reklamy w połączeniu z rzetelną informacją skontaktuj się ze mną.
Przykładowe blogi