Blogowy Kalendarz Adwentowy – czyli?…

Osobiście nie lubię niespodzianek i wolę wiedzieć, co mnie czeka w najbliższym czasie, ale drobna niewiadoma jest jak najbardziej mile widziana. Jedną z takich drobnych niespodzianek jest otwieranie kolejnych okienek w kalendarzu adwentowym. Najczęściej pod kolejnymi liczbami ukrywają się słodycze, o czym doskonale wiem, ale czy to będzie czekoladka w kształcie gwiazdki czy autka, to już zupełna niewiadoma ?

Blogowy Kalendarz Adwentowy – czyli?

W tym roku pomyślałam, że może fajnym pomysłem byłoby stworzyć taki Blogowy Kalendarz Adwentowy. Zadałam pytanie w grupie Facbookowej Copywriting od podstaw, o sens takiego pomysłu i chyba się spodobał. Dlatego już od pierwszego grudnia wszyscy zapisani na listę  chętnych będą otrzymywali ode mnie krótką wiadomość mailową ze wskazówką dotyczącą blogowania.

Kiedy i jak się zapisać na listę chętnych?

25 listopada 2019 roku zostanie otwarta lista zapisów na Kalendarzowe maile. Wystarczy dodać swój adres mailowy, a następnie potwierdzić chęć dołączenia do tego wydarzenia.

Do kiedy można się zapisywać?

Do 23 grudnia, kiedy to zostanie wysłana ostatnia wiadomość. Musisz się jednak liczyć z tym, że zapisując się w trakcie trwania akcji nie otrzymasz maili od początku akcji, ale od dnia następującego po Twoim zapisaniu się na listę. Jeśli zatem zapiszesz się 5 grudnia, otrzymasz maile wysyłane od 6 grudnia. Nie masz jednak szans na te, które wysyłałam do zainteresowanych od 1 do 5 grudnia.

Co znajdzie się w Kalendarzu?

Tak jak już wspomniałam, w kalendarzu znajdą się krótkie informacje i porady, które mogą pomóc Ci w pracach nad blogiem. Nie są one ułożone w jakikolwiek systematyczny sposób. To takie drobne niespodzianki, które mogą się przydać ?

Dla kogo jest Kalendarz?

Wydawałoby się, że skoro w nazwie jest „Blogowy”, to jest on skierowany do osób prowadzących blogi, jednak nie do końca tak jest. Przydatne informacje znajdą tu:

  • Wszyscy już prowadzący swoje prywatne blogi
  • Wszyscy mający ochotę rozpocząć swoją blogową przygodę
  • Osoby prowadzące blogi firmowe
  • Copywriterzy chcący zająć się prowadzeniem blogów na zamówienie

Oczywiście, jeśli nie należysz do żadnej z tych grup nie oznacza to, że nie znajdziesz tam nic ciekawego dla siebie. Zapisz się, przecież nic nie tracisz ?

 

 

 

Posted in Copywriting.

One Comment

Comments are closed.