Wyzwanie październikowe –Szablon pisania tekstów – jak go używać?

Już od poniedziałku 14 października będziemy wspólnie uczyć się w jaki sposób skutecznie wykorzystywać Uniwersalny szablon pisania tekstów.

Zleceniodawca poszukuje nieszablonowego copywritera…

Wielu zleceniodawców poszukujących copywriterów, w swoich ogłoszeniach zamieszcza informację, że osoba, którą zatrudnią musi być kreatywna i pisać nieszablonowe teksty. Powinna też mieć tzw. lekkie pióro i nieschematyczne podejście do tematu

…a ja piszę o szablonach i schematach

Jeśli jesteś osobą, która potrafi ciekawie pisać i ma niepowtarzalne podejście do tematu, to doskonale. Jednak musisz też znać podstawowy schemat tworzenia treści na potrzeby Internetu. Wbrew pozorom pisanie tekstów dla papierowych mediów znacząco różni się od tych, które powstają na potrzeby sieci. Internetowe teksty muszą przebić się wśród setek tysięcy podobnych artykułów i trafić do leniwych internautów, których przemienią w czytelników. Ponadto muszą zainteresować również booty wyszukiwarek, aby strona, na której tekst jest opublikowany szybko i dobrze się indeksowała.

Dlatego zapraszam Cię do dołączenia do październikowego Wyzwania, w którym dowiesz się jak skorzystać z szablonu pisania tekstów w taki sposób, aby artykuł był wysokiej jakości, niepowtarzalny a równocześnie schematyczny, dzięki czemu ściągnie czytelników i poprawi pozycję strony w wyszukiwarkach.

Posted in Teksty z synonimami.